przewodnicy warszawscy

Porady co zwiedzać
W warszawie

Co zwiedzać w Warszawie?

Bardzo często zdarza się, że nasi klienci nie bardzo wiedzą, jak zorganizować przyjazd do Warszawy. Gdzie się zatrzymać, by było niedrogo i blisko centrum? Jakie atrakcje wybrać na kilkudniowe zwiedzanie? Co trzeba zobaczyć absolutnie obowiązkowo, a co można spokojnie odłożyć na inny czas?

Warszawa jest bardzo różnorodna i ma wiele twarzy. Dlatego odpowiedź na pytanie: co zwiedzać w Warszawie jest bardzo trudna. Ale może nasze porady Państwu jakoś pomogą dokonać właściwego wyboru? Jeśli tak, będziemy bardzo szczęśliwi!

Wszyscy chyba w Polsce znają tragiczną przeszłość naszej stolicy. To właśnie dlatego prawdziwe skarby są często ukryte w niewidocznych na pierwszy rzut okaz miejscach. Aby odkryć cały ukryty urok miasta, należy poświęcić mu sporo czasu. Przecież Warszawa to nie tylko Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście!

Nasze poradniki, jak zwiedzać Warszawę

Na razie przygotowaliśmy tylko siedem artykułów. Liczba ta będzie sukcesywnie powiększana, choć nie obiecujemy systematyczności. Spacer z przewodnikiem, na którym mamy nadzieję Państwa spotkać, to tylko końcowe 5% naszej pracy. Aby móc dobrze przygotować się do roli przewodnika, musimy naprawdę sporo czasu spędzić nad książkami. Dodatkowo, w sezonie letnim nie mamy czasu zajmować się rozwojem naszej strony www – mamy po prostu sporo grup, którym w interesujący sposób musimy pokazać, co zwiedzać w Warszawie.

Na dzisiaj zapraszamy do przeczytania następujących artykułów:

O Warszawie słów klika

Weekend w Warszawie

Warszawa z dziećmi

Dobry warszawski przewodnik

Warszawa zimą

Gry miejskie

Nasze zasady

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe:

Adres email: magiawarszawy@gmail.com

513 445 358 - Jerzy (podczas oprowadzania nie odbieramy telefonu, prosimy o zastawienie wiadomości)

Adres: ul. Nowolipki 10, 00-153 Warszawa