PRZEWODNIK WARSZAWA

oferta szyta na miarę

Przewodnik Warszawa | pomnik Chopina w Żelazowej Woli

Przewodnik Warszawa. Zwiedzanie niestandardowe

Większość turystów chce zwiedzić Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Łazienki, czy Wilanów. Ale to przecież tylko mały fragment Warszawy! 

Jako przewodnicy warszawscy chętnie oprowadzimy Państwa po przemysłowej Woli, pięknym Starym Mokotowie, Mariensztacie, Powiślu czy  Bielanach. Zgłębimy się w historie pozornie nieoczywiste. Pokażemy, że również tam możemy znaleźć bardzo ciekawe miejsca!

A może są Państwo zainteresowani zwiedzaniem ze statku? A może wycieczka rowerowa? A czy interesują Państwa okolice Warszawy, na przykład Niepokalanów czy Żelazowa Wola? Spacer po Pradze? W każdym zakątku Warszawy można odkryć coś niesamowitego!

Prosimy o telefon, na pewno znajdziemy korzystne dla Państwa rozwiązanie!

Przewodnik Warszawa. Oferta dla firm

Jeśli poszukują Państwa przewodnika miejskiego, który zainteresuje Państwa zespół np. przed wieczornym spotkaniem integracyjnym, jesteśmy do dyspozycji. Oprowadzamy po rosyjsku i angielsku.

Z doświadczenia wiemy, że takie oprowadzanie wymaga nieco innego podejścia. Raczej mało systematycznej wiedzy, za to sporo dykteryjek i historyjek. Na takich spacer mniej koncentrujemy się też na historii II Wojny Światowej – przed wieczorną restauracją ma być po prostu miło, lekko i przyjemnie.

W przypadku oprowadzania grup niepolskojęzycznych, zawsze prosimy o podanie narodowści. Inne detale mogą zainteresować Francuzów, inne – Włochów, a jeszcze inne – Niemców czy Duńczyków.

 

Przewodnik Warszawa - oprowadzanie turystów zagranicznych
Przewodnik Warszawa | Gry miejskie

Przewodnik Warszawa. Gry miejskie

Z przyjemniścią podejmiemy się także poprowadzenia gry miejskiej. Mamy kilka gotowych scenariuszy z myślą o grupach szkolnych. Z kolei dla dorosłych współpracujemy z firmami eventowymi, które mogą pomóc takie wydarzenie zorganizować.

Grę każdorazowo wyceniamy indywidualnie – cena zawsze zależy od scenariusza, pracochłonności ewentualnej konieczności zatrudnienia osób dodatkowych. W przypadku chęci zorganizowania gry niestandardowej prosimy o kontakt z co najmniej 1-miesięcznym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Znajdź nas na
Facebooku, Youtubie i Instagramie!

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe:

Adres email: magiawarszawy@gmail.com

Telefon: 513 445 358
(podczas oprowadzania nie odbieramy telefonu, prosimy o zastawienie wiadomości)

Adres: ul. Nowolipki 10, 00-153 Warszawa